Biz Kimiz?
Uzun yıllar matbaa, kağıt ve davetiye sektöründeki deneyimlerimizi 2013’de edavetiyeci.com sitesini kurarak devam ettirmeye karar verdik. Türkiye’de bir ilke imza atarak yüzlerce model ve marka arasından en iyilerini sizin için bir sitede topladık.  %30’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Düğün, nişan, kına, sünnet, bebek mevlidi ve açılış davetiyesi kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Önceliğimiz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, sizlerin mutluluğu. Üyelerimize edavetiyeci.com güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim
Ürünlerimizin sizlere en güzel ve güvenilir şekilde gelmesi için çalışıyoruz. Ürünlerin üzerindeki baskı tasarımları kişiye özel olduğu için size ulaşması 2-3 iş gününü bulabilir. Bu yüzden sipariş verirken bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz ama söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

Site Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. edavetiyeci.com, verilerinizin güvenliğini sağlamak için elinden gelen her türlü önlemi almaktadır. Kredi kartı bilgileriniz edavetiyeci.com tarafından saklanmaz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.